Pin Kodunuzun Analizini Yapalım...

Douslas Forbes’ın  İnsanın Pin Kodu kitabını okuduktan sonra, kendim ve yakınlarım için yaptığım analizlerde bu yöntemin ilginç aynı zamanda da tutarlı olduğunu gördüm. Doğum tarihinizin belli bir yöntemle bir pin koduna dönüştürülmesi ve rakamların kişiliğiniz ve yaşantılarınız üzerindeki etkilerini inceleyen bu sistem insanları belli bir şekilde kategorize etmekten çok insanın sahip olduğu olumlu ve olumsuz özellikleri doğru yönlendirerek potansiyelini açığa çıkarmaya yönelik…

 

Yöntem, binlerce insan üzerinde denenmiş, kesin ve matematikseldir. Aynı pin kodlarına sahip olan insanlar bile farklı özellikler sergileyebilirler. Önemli olan sahip olduğumuz potansiyeli bilip, yapıcı enerjileri açığa çırarıp, yıkıcı güçlerin zararlı etkilerinden kurtulmaya çalışmaktır.

 

Klan Yayınları’ndan çıkan İnsanın Pin Kodu ve İlişkilerin Pin Kodu kitaplarından detaylı bilgi edinip örnek analizleri inceleyebilirsiniz. Bu blogda hesaplama yöntemi ve sayıların özellikleri hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Ayrıca doğum tarihlerinizi gönderdiğiniz taktirde kısa analizlerinizi yapmaya çalışacağım. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta doğum tarihinizin “kesin” olarak doğru olmasıdır.

 

Rakamların yaşamınızdaki önemini görmek, kişiliğinizin gizli kalmış noktalarını keşfetmek, zor dönemlerle başa çıkmayı öğrenmek için gönderin doğum tarihlerinizi :)

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !